Wpisz w poniższym polu swój adres e-mail, aby otrzymywać najnowsze informacje na temat oferowanych przez nas produktów.

FotoNaTort

Zdjęcie jadalne to bardzo efektowny i zaskakujący sposób na dekorację tortu przygotowanego na specjalną okazję. Po nałożeniu go na ciasto otrzymujemy FOTOTORT.

Jest to świetny pomysł na prezent – słodką niespodziankę - z okazji Urodzin, Imienin, Chrztu św., Komunii św., Ślubu, Rocznicy Ślubu, Świąt.

Zdjęcia drukowane są na papierze opłatkowym lub cukrowym przy użyciu tuszów spożywczych. 

Zdjęcie jadalne umieszczone na torcie

Aby zamówić zdjęcie jadalne na tort:

 • Zamów Opłatek na tort lub Zdjęcie cukrowe, prostokątne lub okrągłe. Przygotuj projekt dekoracji wg własnego pomysłu: zdjęcie, skan rysunku lub grafikę. Może to być również zdjęcie idola, ulubionego zespołu czy bohatera z bajki.

  lub:
   
 • Zamów jeden z wzorów dostępnych w naszym sklepie, najbardziej zbliżony do dekoracji, jaką chcesz otrzymać,  a my dopasujemy Twoje zdjęcie do wybranej ramki, modyfikując wg potrzeb jej kształt oraz napis.  

  lub:
   
 • Napisz do nas na adres: biuro@fotonatort.pl

Otrzymasz mailem potwierdzenie zamówienia. W odpowiedzi prześlij nam swój gotowy projekt dekoracji lub zdjęcie, które mamy dopasować do wybranego wzoru oraz ewentualne uwagi, np. wymiar zdjęcia: nie większy niż 20x28,5cm (zdjęcie prostokątne), średnica nie większa niż 20 cm (zdjęcie okrągłe).

Na życzenie Kupującego możemy dokonać drobnej korekty zdjęcia, dodać napis (np. dedykację lub życzenia).
Możemy również przygotować projekt na indywidualne zamówienie, dodając do zdjęcia ozdobną ramkę, wzory bajkowe lub inne elementy dekoracyjne, np. kwiaty.

Oprócz standardowych formatów możemy wydrukować zdjęcie w kształcie serca, gwiazdy, owalu, trójkąta itp. – prosimy o kontakt e-mail.

Papier opłatkowy – duża odporność na warunki przechowywania. Zdjęcie jadalne jest bardzo elastyczne i łatwo je dociąć do kształtu tortu.

Dekoracja opłatkowa po nałożeniu na tort zaczyna pochłaniać wilgoć z ciasta i może wtedy lekko się marszczyć, ale po kilku godzinach wraca do pierwotnego formatu, dlatego zalecamy nakładanie zdjęcia na tort na kilka godzin przed podaniem. Przechowujemy tort w lodówce, bez przykrycia, aby zapobiec skraplaniu się pary.
Do zdjęć na papierze opłatkowym polecamy stosowanie Żelu stabilizującego aby zapobiec marszczeniu się dekoracji oraz zapewnić piękne, żywe kolory. 

Zapraszamy do obejrzenia naszej Galerii :)