Wpisz w poniższym polu swój adres e-mail, aby otrzymywać najnowsze informacje na temat oferowanych przez nas produktów.

REGULAMIN SKLEPU

 1. Sklep Internetowy Fotonatort jest wyłączną własnością firmy:

  MAGI Agnieszka Czapczyńska
  ul. Skryta 12
  20-818 Lublin

  Sklep jest dostępny pod adresem internetowym: www.fotonatort.pl
 2. Złożenie zamówienia w Sklepie oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.
 3. Ceny wszystkich towarów prezentowanych w Sklepie są cenami brutto, wyrażonymi w złotych polskich.
 4. Sklep nie wystawia faktur VAT. Na życzenie Klienta wystawiamy Rachunek.
 5. Zamówienia można składać poprzez:
  - wypełnienie i przesłanie formularza zamówienia,
  - e-mail: biuro@fotonatort.pl.
  Każde zamówienie przesłane do Sklepu Internetowego Fotonatort jest potwierdzane drogą e-mailową przez pracownika firmy MAGI.
  Zamówienia złożone po godz. 20:00 będą rozpatrywane w godzinach rannych następnego dnia roboczego. Zamówienia złożone po godz. 14.00 w soboty, niedziele oraz święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.
  Wypełnienie i przesłanie przez Klienta formularza zamówienia stanowi złożenie firmie MAGI zlecenia zakupu w rozumieniu przepisów prawa.
 6. Czas realizacji zamówień na zdjęcia jadalne wraz z dostawą wynosi od 2 do 7 dni roboczych i jest uzależniony od:
  - czasu przygotowania projektu (w przypadku indywidualnego zamówienia Klienta lub modyfikacji dekoracji dostępnych na stronach Sklepu),

  - czasu zatwierdzenia projektu przez Klienta (kontakt mailowy),
  - wybranej formy płatności i wysyłki.
  Przy wyborze formy płatności: przedpłata – przesyłka zostanie wysłana po zaksięgowaniu wpłaty na koncie – w zależności od banku 1-2 dni. 
  Przy wyborze formy płatności: za pobraniem – przesyłka zostanie wysłana najpóźniej następnego dnia roboczego po zatwierdzeniu projektu. 
 7. Zamówiony towar zostanie przesłany przez firmę MAGI na adres wskazany w formularzu zamówienia lub wiadomości e-mail. Klient ma prawo wyboru sposobu dostawy oraz formy płatności, zgodnie ze wskazaniami w formularzu zamówienia.
 8. Informacje o towarach zamieszczone na stronie Sklepu nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa. Fotonatort dołoży wszelkich starań, aby oferta cenowa prezentowana na stronach Sklepu była aktualna. W przypadku dokonania zmiany ceny towaru przed zrealizowaniem złożonego zamówienia Fotonatort niezwłocznie poinformuje o tym klienta, który ma prawo w tej sytuacji do odstąpienia od zamówienia.
 9. Sklep zapewnia, iż prezentowana oferta obejmuje wyłącznie towary dostępne dla Klienta, jednakże w przypadku, gdy towar objęty zamówieniem jest czasowo niedostępny, Sklep poinformuje Kupującego o zaistniałej sytuacji. Jeżeli Kupujący nie wyrazi zgody na realizację zamówienia w innej formie (w szczególności na zamianę towaru na podobny o zbliżonych właściwościach i cenie), zamówienie zostanie anulowane.
 10. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości zrealizowania zamówienia z przyczyn niezależnych od siebie. W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia Fotonatort niezwłocznie poinformuje o tym Klienta.
 11. Firma MAGI zastrzega sobie prawo do zmiany zasad sprzedaży określonych niniejszym Regulaminem.
 12. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach Sklepu oraz wprowadzania w nich zmian.
 13. Formy płatności:
  - przelew bankowy na konto,
  - za pobraniem.
 14. Koszty przesyłki pokrywane są przez nabywcę towaru:
  - przy płatności przelewem:
  Poczta Polska – list polecony ekonomiczny: 7,00
  Poczta Polska – list polecony priorytet: 9,00
  Poczta Polska – paczka pocztowa ekonomiczna: 14,00
  Poczta Polska – paczka pocztowa priorytet: 16,00
  Paczkomaty In Post: 13,00

  - za pobraniem:
  Poczta Polska – przesyłka pobraniowa: 18,00
  Czas realizacji przez Pocztę Polską ok. 2 dni

  W koszty przesyłki wliczona jest cena opakowania.
  Uwaga:
  Delikatne dekoracje cukiernicze - waflowe lub z masy cukrowej (kwiaty, listki, figurki) wysyłane są w paczce ze względu na ich kruchość i ryzyko uszkodzenia podczas transportu.
 15. Zwroty Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, Klient może zrezygnować z zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Zwrot pieniędzy następuje w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania zwracanego towaru. Zwracany towar nie może być uszkodzony i musi znajdować się w oryginalnym opakowaniu.
  Możliwość zwrotu towaru nie dotyczy zdjęć jadalnych przygotowywanych na zamówienie Klienta.
 16. Reklamacje
  Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient stwierdzi, że nie jest on zgodny z zamówieniem: nie zgadza się nazwa produktu, wielkość lub znajdują się w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres:

  MAGI Agnieszka Czapczyńska
  ul. Skryta 12
  20-818 Lublin

  Do odsyłanego towaru należy dołączyć oryginał dowodu zakupu oraz informację o powodzie reklamacji.
  Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych, które powstały podczas transportu, będą uwzględniane jedynie po sprawdzeniu zawartości przesyłki w chwili jej odbioru. Warunkiem przyjęcia reklamacji jest przesłanie na nasz adres protokołu reklamacyjnego spisanego razem z doręczycielem przesyłki. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci Nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary.
 17. W przypadku zwrotu lub reklamacji Klient wysyła towar na własny koszt. Do towaru należy dołączyć oryginał dowodu zakupu. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji.
 18. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
 19. Ochrona danych osobowych.
  Powierzone nam dane osobowe są wykorzystywane wyłącznie w celu:
  - realizacji i wysłania zamówienia,
  - informowania o nowych produktach, usługach o promocjach.
  Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom dla celów marketingowych. Każdy Klient ma prawo wglądu do swoich danych oraz do ich poprawiania.Na życzenie Klienta istnieje możliwość usunięcia wprowadzonych danych.
 20. W sprawach nieuregulowanych powyższym Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego i inne powszechnie obowiązujące przepisy prawa.